-
Пам'ятка споживача
ДокладнішеНашими фахівцями розроблена «Пам'ятка споживача». Дотримання простих правил, викладених в цій пам'ятці дозволить вам уникнути проблем при транспортуванні, зберіганні і монтажі нашої продукції.
-
Рекомендовані діапазони довжин металочерепиці «Сталекс»
ДокладнішеЗвертаємо Вашу увагу на те, що з 1 квітня 2017 року були не внесені зміни стосовно рекомендованих і нездійсненним довжинах виробленої металочерепиці.
-
Типи дахів та їх опис
ДокладнішеДахом (покриттям) є верхня огороджувальна конструкція будівельного об’єкта (будівлі чи споруди), призначена для захисту приміщень різного призначення від зовнішніх кліматичних факторів та впливів. Дах конструктивно складається з несучої й огороджувальної частин, які, у свою чергу, складаються з конструктивних елементів.
-
Як вибрати покрівельні матеріали?
ДокладнішеКласифікація покрівельних матеріалів
-
Види покрівельних пирогів
ДокладнішеВиди покрівельних пирогів – холодний і теплий скатний дах з покрівлею з металочерепиці й покрівельного профнастилу
-
Характеристика основних елементів покрівельного матеріалу металочерепиця
ДокладнішеМеталочерепиця – листовий покрівельний матеріал, що виготовляється на спеціальному технологічному обладнанні зі стандартної вихідної сировини – рулонної (ширина рулону становить 1250 мм) тонколистової оцинкованої сталі із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям.
-
Як вибрати якісну сталь для металочерепиці і покрівельного профнастилу
ДокладнішеДля виробництва якісної металочерепиці, яка прослужить багато років, важливо виготовити її з якісної сировини. Саме сировина є основоположним фактором того, як довго прослужить покрівля за умови правильного монтажу.
-
Особливості проведення вимірювань та розрахунку елементів даху
ДокладнішеВимірювання основних геометричних параметрів конструктивних елементів скатного даху проводиться в двох випадках:
-
Варіанти розкладання металочерепиці
ДокладнішеВаріанти розкладання металочерепиці «Сталекс» на двоскатному (скати прямокутні), чотирискатному (скати трапецієвидні й трикутні)та мансардному даху
-
Забезпечення якості металочерепиці заводом «Сталекс»
ДокладнішеКоли заходить мова про металочерепицю, то, як правило, порушуються питання про важливість товщини сталі, про те який шар поліестеру зверху, про те що сталь вироблена в Європі краще ніж в Китаї і зовсім не береться до уваги те, що дійсно важливо, а саме хто є виробником металочерепиці.
-
Матеріали, які застосовуються в конструктивних рішеннях скатного даху для забезпечення пожежної безпеки при облаштуванні димоходів
ДокладнішеОблаштування технологічних споруд у складі огороджувальної частини скатного даху розглядається як вимушене, проте необхідне рішення.
-
Як вибрати металочерепицю: питання і відповіді
ДокладнішеВам належить найважливіший етап - зведення або реконструкція даху. Ви вже чітко знаєте, що ваша покрівля буде з металочерепиці, тому що це:
-
Як вибрати покрівельні матеріали?
ДокладнішеВибираючи покрівельні матеріали, багато хто задається питанням, на що звертати увагу в першу чергу - купувати дорогу зарубіжну черепицю або віддати перевагу більш бюджетним вітчизняним варіантам, наприклад, азбестовому шиферу, профлисту або фальцевій металочерепиці.
-
Профнастил та металочерепиця що краще?
ДокладнішеВідповісти на дане питання однозначно не можна. Кожен покрівельний матеріал має як свої переваги, так і недоліки. Вибір буде суто індивідуальним для кожної людини. У статті розглянемо переваги і недоліки. Чим цікава металочерепиця та профнастил?
-
Якою металочерепицею краще покрити дах?
ДокладнішеПід час будівництва будинку, важливо приділити особливу увагу даху, адже від її покриття залежить як комфорт перебування в будинку, так і зовнішній вигляд самої будівлі.
-
ДБН В.1.1-7-2002 Пожежна безпека об'єктів будівництва
Докладніше1. Будівельні матеріали класифікуються за такими показниками пожежної безпеки: горючості, займистості, поширенням полум'я поверхнею, димоутворювальною здатністю та токсичністю продуктів горіння.
-
Вітрові навантаження на будівельні споруди
ДокладнішеВітрове навантаження на будівельну споруду визначається як сума середньої і пульсаційної складових і обчислюється через інтенсивність вітрового тиску.
-
Таблиця RAL
ДокладнішеRAL - стандарт кольору, розроблений в Німеччині за запитом виробників лакофарбової продукції, в якому кожен колір позначений однозначним цифровим індексом.